Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

İşletmeniz için Hızlı ve Teknolojik hizmetler

Sunucu ve Storage Sistemleri

Kurumsal firmaların data girdileri ve çıktıları diğer firmaların aksine daha yoğun olabilir. Bu nedenle öncelik olarak kurumsal firmaların gerekli sunucu sistemlerine sahip olmaları gerekir. Bu da belirli bir IT yapısı doğrultusunda mümkün olabilir.

Bilgi için tıkla »

Bakım ve Destek Hizmetleri

Bakım ve destek hizmetleri, firmamız tarafından kurulmuş olan sunucu ve IT alt yapıları için geçerlidir. Ayrıca kurulumu daha önce yapılmış olan IT bakım sözleşmeleri de firmamız tarafından yapılmaktadır.

Bilgi için tıkla »

Network Çözümleri

Kurumsal firmalar için oluşturulan IT alt yapılarında network çözümlerinin de gerçekleştirilmesi güvenlik açısından fazlasıyla önem taşır. Bu aşamada ağ bağlantılarının güvenilir bir şekilde kurulması için gerekli çalışmaların IT uzmanları tarafından yapılması gerekir.

Bilgi için tıkla »

Kamera Güvenlik Hizmetleri

Ev ve iş yerlerinde kamera güvenlik sistemlerinin çalışır durumda olması önemlidir. Her iş yeri ya da konutun risk faktörlerinin belirlenmesi ve buna uygun güvenlik önlemlerinin geliştirilmesi gerekir. 7 gün ve 24 saat çalışan kapalı devre kamera güvenlik sistemleri, kullanıldığı alana uygun olarak tasarlanmalıdır.

Bilgi için tıkla »

Cloud Hizmetler

Cloud hizmetler, kurumsal firmaların verilere diledikleri her yerden ulaşabilmesine olanak sağlar. Bu noktada bu hizmet istenildiği zaman kullanılabilir. Ayrıca cloud hizmetlerin tamamı internet kaynaklıdır.

Bilgi için tıkla »

KVKK Danışmanlık

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile şirketlerin, veri koruma ile ilgili uyması gereken kurallar belirlenmiştir. Bu kanun yürürlüğe girdiğinden bu yana, tüm şirketler kendi kurallarını yasalara göre belirleyip uygulamaktadır. Bu noktada da KVKK danışmanlık hizmetleri devreye girer.

Bilgi için tıkla »

Masaüstü ve Sunucu Sanallaştırma

Masaüstü ve sunucu sanallaştırma hizmeti, bilgisayarlarda ve diğer akıllı cihazlarda yer alan verilerin farklı bir bilgisayardan görülebilmesini sağlar. Bu hizmet sayesinde işletmeler hem çalışanlarının hem de yöneticilerinin masaüstü ve diğer cihazlarına kolaylıkla bağlanabilir.

Bilgi için tıkla »

Sistem Odası Projelendirme

Günümüzde sektör fark etmeksizin her şirket verileri işlemek, saklamak ve korumak için sistem odası projelendirme hizmetine ihtiyaç duyar. Bu alanda hizmet veren firmalardan destek alarak, gelişmiş güvenlik sistemlerinin var olduğu bilgi işlem odaları tasarlanır. Kablo karmaşasından olabildiğince uzak olan bu sistem odaları, uluslararası standartlara uygun olarak düzenlenmektedir.

Bilgi için tıkla »

Zayıf Akım Kablolama

Ev ve iş yerlerindeki düşük elektrik gerilimiyle çalışan sistemler için, zayıf akım kablolama hizmetine ihtiyaç duyulur. Günümüzde pek çok sistem zayıf akım sistemleri ile çalışmaktadır. Bu durum da zayıf akım kablolama işlemleri yapan firmaların önemini arttırmıştır.

Bilgi için tıkla »

Web Tasarım

Günümüz dijital dünyasında her işletmenin bir web sitesinin olması, daha büyük bir kitleye ulaşabilmek adına önem taşımaktadır. Güçlü bir web sitesine sahip olmak şirketinizi öne çıkaran adımlardan biridir. Bu nedenle de kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği ve Google gibi arama motorlarına öne çıkan web sitesine sahip olmak, her şirket için önem kazanmış bir kavramdır.

Bilgi için tıkla »

Bize ulaşın

IT Bakım Sözleşmesi Teklif Robotu

Daha fazla bilgi için bize ulaşın