Sistem Odası Projelendirme

Günümüzde sektör fark etmeksizin her şirket verileri işlemek, saklamak ve korumak için sistem odası projelendirme hizmetine ihtiyaç duyar. Bu alanda hizmet veren firmalardan destek alarak, gelişmiş güvenlik sistemlerinin var olduğu bilgi işlem odaları tasarlanır. Kablo karmaşasından olabildiğince uzak olan bu sistem odaları, uluslararası standartlara uygun olarak düzenlenmektedir.

Sistem odası projelendirme yapılırken hem düzenli olmasına hem de gelişmiş güvenlik sistemine sahip olmasına özen gösterilir. Bu alanda belirlenen uluslararası standartlar da göz önünde bulundurularak, şirketin verilerini güçlü bir şekilde işleyip koruyabilmesine olanak sağlayan odalar kurulur.

IT Plus Teknoloji Hizmetleri, farklı alanlarda ve sektörlerde sizlere sistem odası projelendirme hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde siz de doğru ve profesyonel bir şekilde projelendirilmiş sistem odalarına sahip olabilirsiniz.

Sistem Odası Projelendirme

Sistem Odası Projelendirme Nasıl Olmalıdır?

İstisnasız her şirket, verilerini işleme ve saklama ihtiyacı duyar. Bu nedenle de her şirketin güçlü bir sistem odası projelendirme hizmetine de ihtiyaç duyduğunu ifade edebiliriz. Güçlü bir sistem odası projelendirme şu özelliklere sahip olmalıdır;


Optik data kablolamasının standartlara uygun şekilde yapılması gerekir.

Kablo karmaşasından uzak, olabildiğince sade bir tasarım olmalıdır.

Telefon alt yapısı, elektrik altyapısı ve UPS bağlantısının yapılması gerekir.

Sistem odasındaki her parçanın temizlenmesi ve bakımının gerçekleştirilmesi gerekir.

Projelendirme ve kurulumun, uzman kişiler tarafından yapılması çok önemlidir.

IT Plus Teknoloji Hizmetleri olarak IT uzmanlarımızla birlikte sistem odası projelendirme ve kurulumu alanında yüksek standartlarda hizmet vermekteyiz. Kurulumunu gerçekleştirdiğimiz sistem odalarının temizliği ve rutin bakımı alanında da şirketlere gerekli desteği sağlamaktayız.

Sistem Odası Projelendirme Hizmetimiz

Sistem odası, verilerin işlenmesi ve korunması açısından oldukça kritik öneme sahiptir. Bu nedenle bu odanın hem donanımsal hem de yazılımsal açıdan güçlü olması gerekir. Bir sistem odasında olması gereken tüm özelliklerin olduğu projelerimizle, bu alanda da aradığınız hizmeti sunmaktayız.

Tuzla ve Gebze sistem odası projelendirme olmak üzere, Türkiye’nin her yerine uzanan hizmetlerimiz bulunur. Şirketinizin veri işleme, depolama ve koruma alanında ihtiyaç duyduğu hizmetleri eksiksiz olarak sunmaktayız.

Bize ulaşın

IT Bakım Sözleşmesi Teklif Robotu

Daha fazla bilgi için bize ulaşın