Sunucu (Server) Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sunucu Bakımı Nasıl Yapılır?

Tuzla Dell Server Satış Ve Destek

Dell server satış ve destek çözümler, bu marka server sahibi firmalara özel şekilde sunulur. Standart olmayan bu hizmetler, firmaların ihtiyaçlarına göre şekillendirilir. Server sistemleri şirketlerin veri tabanlarını meydana getirmelerini, mevcut dataları etkili şekilde kullanıp saklayabilmeleri için oldukça önemlidir.

Aynı zamanda sunucu olarak da bilinen serverlar yenilikçi bir teknolojiye sahip şekilde üretilir. Bu açıdan hızlı bir şekilde işlerin devam etmesini, dijital varlıkların verimli şekilde saklanmasına olanak tanır. Bu sistemlerde de periyodik bakımlar gereklidir. Böylece hem daha iyi çalışmaları hem de olası sorunların meydana gelmeden çözülmesi mümkündür.

Bilişim sektöründe profesyonel olarak çalışan firmamız, Dell marka serverlar için özel satış ve destek olanakları sunmaktadır. Bu çerçeveye sadece satış değil aynı zamanda kurulum, montaj, bakım, onarım gibi işlemler de girer.

Eğer Dell marka server kullanıyorsanız bu bakımdan Dell server satış ve destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli ekiplerimiz, kurumsal yapımız sayesinde uygun çözümlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Del Server Desteği Çözüm Önerileri

Her şirket ve işletme Dell server satış ve destek kapsamında farklı gereksinimlere ihtiyaç duyabilir. Bu nedenle firmamız, bu çözümlerini özel şekilde sunar. İletişim kurulduktan sonra şirketin gereksinimi ve ihtiyacı dinlenmekte, sistem incelenerek buna uygun çözümler sağlanmaktadır. Bu kapsamda,

 1. Windows SharePoint Services ve SharePoint Portal,
 2. Microsoft Server 2003-2008-2012 Satışı – Kurulumu ve Yapılandırılması,
 3. ISA Server Çözümleri,
 4. Active Directory Kurulumu ve Yapılandırılması,
 5. Active Directory Migration,
 6. Domain Controller,
 7. Web Sunucu Kurulum ve Yapılandırılması (Web Server),
 8. Mail Sunucu Kurulumu ve Yapılandırılması (Mail Server),
 9. FTP Sunucu Kurulum ve Yapılandırılması (FTP Server),
 10. Linux Kurulumu ve Destek Hizmetleri,
 11. Database Server Kurulumu,
 12. IIS Hizmetleri,
 13. Group Policy Çözümleri,
 14. Exchange Server Hizmetleri,
 15. Exchange Server Migration,
 16. Terminal Server Kurulumu dahil geniş kapsamlı çözümler teklif edilir.

Eğer Dell server satış ve destek almak istiyorsanız iletişime geçerseniz, bu ve diğer konularda gereksinimlerini çözebilir, periyodik bakım yaptırabilir ve arızalara çözüm bulabilirsiniz.

Dell Server Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Firmamız Dell server kapsamında tüm server seçeneklerini sunar. Bu çerçevede karar verirken ihtiyacınıza göre karar vermeniz en önemli husustur. Bu bakımdan sizlere,

 1. IRC serverları,
 2. Fax serverları,
 3. List serverları,
 4. Active Directory serverları,
 5. File serverları,
 6. Uygulama serverları,
 7. Web serverları,
 8. Chat serverları,
 9. Medya serverları,
 10. E-posta serverları,
 11. DNS serverları,
 12. FTP serverları,
 13. Oyun serverları,
 14. Telnet serverları,
 15. Sanallaştırma serverları,
 16. Yedekleme serverları dahil birçok çözüm sunulur.

Bunlar hakkında bizimle iletişime geçerseniz, sizin için en uygun olanı Dell server satış ve destek kapsamında alabilirsiniz. Firmamız tüm müşterilerine 7 gün 24 saat aktif destek sunmakta olup irtibata geçerek hızlı çözümlere ulaşabilirsiniz. Güvenli ve hızlı serverlar ile dijital ortamlarda şirketinizi daha iyi şekilde yönetebilirsiniz.

Dell Server Satış ve Destek Neleri Kapsar?

Dell server satış ve destek kapsamlı bir hizmettir. Bu nedenle Dell marka serverlarınız için her soruna bir çözüm sunar. Bu kapsamda yapılan bazı işlemler maddeler halinde şöyledir;

 1. Kontrol Paneli Kurulum
 2. Kontrol Panel Eğitimi
 3. Farklı Sunuculardan Veri Taşıma
 4. Müşteri Destek Bildirimi
 5. Sunucu Reset İşlemi
 6. Network Monitor Hizmeti
 7. İşletim Sistemi İlk Kurulum
 8. İşletim Sistemi Yeniden Kurulum
 9. İşletim Sistemi Güncelleme
 10. Email Problemleri
 11. Spam/Antispam Kontrolleri
 12. Servis Optimizasyonu
 13. Servis Güvenlik Güncellemesi
 14. Sistem Kaynağı ve Log Takibi
 15. Paket Kurulum Desteği
 16. Servis Kontrolü
 17. Servis Versiyon Güncellemesi

Bunların dışında farklı server sorunlarınız ve ihtiyaçlarınız varsa bizimle irtibat kurarak kısa süre içerisinde çözüm bulabilirsiniz. Alanında uzman ekiplerle birlikte çalışan firmamız, kurumsal olarak sunduğu satış ve destek kapsamında kurulumdan satış sonrası desteğe kadar tüm çözümleri sunmaktadır.

Dell server satış ve destek kapsamında size özel müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek sorununuzu aktarırsanız, kısa süre içinde profesyonel çözüm önerilerinden yararlanabilir, sistemlerinizi eskisi gibi kullanabilirsiniz.