Server Satış ve Destek Kapsamında Nelere Dikkat Edilmeli ?

Server ve Sunucu Kurulumu Nasıl Yapılır?

Tuzla Hp Server Satış ve Destek

HP server satış ve destek bu model serverlar için özel bir şekilde planlanarak sunulur. Kurumsal firmaların kendi veri tabanlarını oluşturmalarını ve mevcut verilerini daha etkili biçimde değerlendirmeleri açısından bu sistemler büyük bir öneme sahiptir. Aynı zamanda sunucu adıyla da bilinmekte olup firmanın tüm dijital varlığını saklayacağı veri tabanı teknolojisidir.

Böylece içinde bulundurduğu yenilikçi teknolojilerin de etkisi ile üst düzey iş hacmi sağlar. Böylece işlerin daha hızlı bir şekilde akmasına da olanak tanır. Tüm teknolojik ürünler gibi serverlar da bakım ve onarım işlemlerine gereksinim duyar.

Firmamız bu kapsamda HP markalara özel bir şekilde server satış ve destek işlemleri sunmaktadır. Bu çerçevede satış, kurulum, montaj dahil tüm işlemler gerçekleştirilir. HP server satış ve destek konusunda kurumsal bir yapı ve profesyonel ekipler ile verdiğimiz bu hizmet sayesinde, size en uygun olan çözümlere kısa süre içinde ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

HP Server Desteği Neleri Kapsar?

Server destekleri firmalara özel bir şekilde sunulur. Bu açıdan her şirketin ihtiyaçları ve gereksinimleri değişiklik arz edebilir. Ancak ana hatları ile bahsedilecek olursa bu çerçevede şu gibi işlemler  yer alır;

 1. Active Directory Kurulumu ve Yapılandırılması
 2. Active Directory Migration
 3. Domain Controller
 4. Exchange Server Hizmetleri
 5. Exchange Server Migration
 6. Terminal Server Kurulumu
 7. Database Server Kurulumu
 8. IIS Hizmetleri
 9. Group Policy Çözümleri
 10. Windows SharePoint Services ve SharePoint Portal
 11. Microsoft Server 2003-2008-2012 Satışı – Kurulumu ve Yapılandırılması
 12. ISA Server Çözümleri
 13. Web Sunucu Kurulum ve Yapılandırılması (Web Server)
 14. Mail Sunucu Kurulumu ve Yapılandırılması (Mail Server)
 15. FTP Sunucu Kurulum ve Yapılandırılması (Ftp Server)
 16. Linux Kurulumu ve Destek Hizmetleri

Alanında profesyonel ekipler ve tecrübeli ekipler ile çalışan firmamız, HP server destek kapsamında tüm bu işlemlerin yanı sıra periyodik bakım işlemlerini de gerçekleştirir. Eğer serverda bir arıza, problem bulunuyorsa bakımlar esnasında bunların önceden tespiti ve gerekli çözümlerin sağlanması da mümkündür.

HP Server Türleri Neler?

Firmamız HP server satış çerçevesinde farklı türler arasında seçim yapmanıza olanak tanır. Bu kapsamda amaç ve gereksinimlerinize göre bir tercih yapmanız mümkündür. Ana hatları ile şu gibi çözümler sunulmaktadır;

 1. Active Directory serverları
 2. File serverları
 3. Uygulama serverları
 4. Web serverları
 5. DNS serverları
 6. FTP serverları
 7. Yedekleme serverları
 8. Chat serverları
 9. Medya serverları
 10. E-posta serverları
 11. Oyun serverları
 12. Telnet serverları
 13. Sanallaştırma serverları
 14. IRC serverları
 15. Fax serverları
 16. List serverları

Tüm bunları inceleyebilir, size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Firmamız HP server satış ve destek kapsamında bunların hepsine yönelik özel çözüm önerileri sunmaktadır. Kurumsal olarak tüm işlemler gerçekleştirilmekte olup profesyonel ekiplerle 7/24 destek sunulur.

Bu bakımdan server aldıktan sonra kurulum ve montajını kısa süre içinde gerçekleştirebilir, ardından da periyodik bakım ve onarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hızlı ve güvenli kullanım imkanı sunan sistemlerimiz sayesinde dijital sistemlerde, işinizi daha verimli yönetebilirsiniz.

Server Satış ve Destek Kapsamında Neler Yapılır?

HP server destek sistem üzerinde tam bir yönetime kavuşmanıza yardım edecek tüm işlemleri kapsar. Bu açıdan yukarıdaki konulara ek olarak firmamız size şu çözümleri de teklif etmektedir;

 1. Sunucu Reset İşlemi
 2. Network Monitor Hizmeti
 3. İşletim Sistemi İlk Kurulum
 4. İşletim Sistemi Yeniden Kurulum
 5. İşletim Sistemi Güncelleme
 6. Servis Kontrolü
 7. Servis Versiyon Güncellemesi
 8. Servis Optimizasyonu
 9. Servis Güvenlik Güncellemesi
 10. Sistem Kaynağı ve Log Takibi
 11. Kontrol Paneli Kurulum
 12. Kontrol Panel Eğitimi
 13. Farklı Sunuculardan Veri Taşıma
 14. Email Problemleri
 15. Spam/Antispam Kontrolleri
 16. Paket Kurulum Desteği
 17. Müşteri Destek Bildirimi

Bu çerçevede size en uygun çözümlere kısa sürede kavuşabilir, HP server ürününüzü daha verimli şekilde kullanabilirsiniz. Müşteri Destek Bildirimi kapsamında bize e-mail ya da telefon ile istediğiniz zaman ulaşabilir, istediğiniz desteği alabilirsiniz. HP server satış ve destek kapsamında özel müşteri temsilcisinden en iyi çözümleri elde edebilirsiniz.