Güvenlik Kamerası Neden Önemli ?

Tuzla Dahua Kamera Kurulumu

Tuzla Dahua kamera kurulumu hizmetimiz sayesinde, Dahua kameralarınızın tüm kurulum adımlarında sorunsuz bir şekilde kurulum sağlayabilir ve bu sayede güvenliğinin sağlanmasını istemiş olduğunuz alanı hem sorunsuz bir şekilde kamera altına alabilirsiniz. Kurulum hizmetimizde yalnızca bununla sınırlı kalmayıp aynı zamanda bu kameraların DVR ve izlenecek olan cihazlarla olan bağlantılarının özenle yapılması sayesinde istediğiniz cihazdan rahatlıkla kamera görüntülerini takip edebilirsiniz.

Tuzla Dahua kamera kurulumu hizmetimizde, özellikle en önemli adımlardan biri olan kablolama konusunda hem kişileri ekonomik açıdan etkilemeyecek en kısa ve en etkili şekilde kablolamaları yaparken hem de kameraların doğru ve tamamen efektif bir şekilde çalışabilmesi adına büyük bir özenle diğer adımlarda da olduğu gibi kablolama aşaması yapılmaktadır. Kameranın monte edilmeden önce tüm planlamasını yapan işinde uzman ekiplerimiz, bu sayede kurulum sırasında bir aksilik çıkmasının da önüne geçmektedir. Tamamen planlı ve programlı bir şekilde yapılan kurulumun tamamlanmasının ardından tüm kurulum tekrardan gözden geçirilmekte ve eksik bir durum olmamasına büyük özen gösterilmektedir. Bu hizmeti bizlerden alan müşterilerimize tüm işlemlerin sonunda ayrıntılı bir bilgilendirme yaparak gerekli detayları da öğretmekteyiz. Siz de güvenliğiniz için Dahua model bir kamera taktırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek tüm gerekliliklere ve yeterliliklere fazlasıyla sahip ekibimiz ile bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Tuzla Dahua Kamera Kurulumu Nasıl Yapılır?

Güvenlik kameraları, çeşitli alanlarda tedbiri ve güvenliği sağlama konusunda günümüzde gelişmiş teknolojik imkanların da sayesinde hem en çok tercih edilen hem de içerisinde pek çok önemli özellik barındıran bir hale gelmiştir. Tuzla Dahua kamera kurulumu hizmeti veren firmamız, kamera kurulumunun önemli bir parçası olan her adımda oldukça dikkatli ve özverili bir iş yürütmektedir. Kamera sistemlerinin kurulmasında, öncelikle bir projelendirmeye ihtiyaç bulunmaktadır. Firmamız tarafından çizilen projeler ile kurulum yöntemlerinin ve detaylarının belirlenmesinden tüm montaj ve teknik işlemlerin sonuçlanmasına kadar bizler, kaliteli bir hizmet sunabilmek ve müşteri memnuniyeti adına her zaman en doğru şekilde bu hizmeti sizlere sunmaktayız. Dahua kameraların var olan özelliklerinin etkin ve verimli kullanılabilmesi için, güvenlik kameralarınızı, firmamız bünyesinde çalışan, işinde uzman ve yetkili kişilerce yapmaktayız.

Tuzla Dahua güvenlik kamerası kurulumu nasıl yapılır? Diye merak eden müşterilerimize bu hizmeti açıklayabilmek adına firmamızın sağladığı kurulum aşamalarından bahsetmemiz gerekirse;

  • İlk önce ekibimiz, güvenlik kamerası sisteminin yani kameraların nereye kurulacağını bu hizmeti alan kişilerin isteklerinin de doğrultusunda belirlemektedir. Kameranın kurulumunun yapılacağı yerde görüntülemeye engel olabilecek bir durumun olmaması ve özellikle kameranın verimliliği için güneş ışığını direkt olarak almayacağı yerler seçilmektedir.
  • Kamera yerlerinin belirlenmesinin ardından Dijital kayıt cihazı yani kısaltılmış haliyle DVR’ın koyulacağı ve kurulacağı yer belirlenmeli, bu yer, kablolama için görüntülerin izleneceği monitöre yakın olmalıdır.
  • Bu işlemin ardından ekibimiz, kablolama işlemlerine geçmektedir. Güvenlik kameralarının her biri için ayrı kablolama çekildiği için bu kablolama işlemini büyük bir titizlikle ve özenle ekibimiz yerine getirmektedir.
  • Güvenlik kameralarının gerekli kablolama işlemlerinden sonra kamera montajına geçilmektedir. Kamera montajında, önceden hazırlanmış olan kablolar ile kameraların arka kısımlarında bulunan uç bağlantıları gerçekleştirilmekte ve bu sayede kamera işlevini kazanmaya başlamaktadır. Görüntü, güç ve ses konusunda bu bağlantıların dikkatle yapılması sayesinde bir sorunla karşılaşmanızın önüne geçilmektedir.
  • Bu işlemlerin ardından bazı sistemlerde DVR cihazının içerisinde harddisk bulunmadığı durumlarda DVR içerisine harddisk bağlantısı yapılarak görüntülerin doğru bir şekilde kaydedilebilmesi sağlanmaktadır.
  • Ardından bu DVR içerisinde yer alan harddiskin, data ve beslenme bağlantıları yapıldıktan sonra görüntüleyici bağlantısı da özenle yapılarak kuruluma devam edilmektedir.
  • En son işlem olarak ise, güvenlik kameralarının kurulumunun eksiksiz bir şekilde tamamlanmasından ve doğru bir şekilde çalışması sağlandıktan sonra, kamera görüntülerinin 7/24 izlenebilmesine olanak sağlayan sistem sayesinde bu görüntülerin izlenecek olduğu televizyon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların, görüntülerin kaydedildiği DVR ile bağlantısı yapılmaktadır. Bu sayede kamera görüntüleri izlenebilir hale gelmektedir.

Tuzla Dahua Kamera Kurulumu Neden Tercih Edilmelidir?

Tuzla Dahua kamera kurulumu neden tercih edilmelidir? Diye düşünen müşterilerimiz için; Bizler, tüm kurulum aşamalarında, sizlerin asla en ufak şekilde dahi mağdur olmaması adına, uzman ekibimiz, planlı ve büyük bir özveri ile sağladığımız hizmetler ile, işinde uzman ekipler tarafından en doğru şekilde kurulumunuzun yapılmasını sağlıyoruz.