Fortigate Çözümleri Neleri Kapsar

Firewall Nedir? Ne İşe Yarar?

Tuzla Fortigate Satış Ve Lisans Yenileme

Fortigate bir firewall ürünü olup ayrıntılı güvenlik türlerine ve özelliklere sahiptir. Bu çerçeveye web filtre, anti-virüs, DLP, application sensor, anti-spyware, anti-spam, anti-malware de dahildir.

Sistem Fortinet cihazlardan ve farklı uyumlu sistemlerden log verilerini de alarak, ayrıntılı şekilde analiz eder. Bundan sonra da raporları sunar. Basit bir şekilde özelleştirildiği için geniş avantajlar sunar.

Bu kapsamda dijital sistemlerdeki tüm trafiği, virüsleri, saldırıları ve e-posta verilerini analiz edebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden gelebilecek kötü kodları, zararlı web siteleri ve virüslere karşı sistemlerinizi koruyabilirsiniz. Bilişim teknolojileri üzerine profesyonel olarak çalışan firmamız, Fortigate için ürün satışını ve lisans yenileme hizmetlerini uzman ve deneyimli kadrosuyla yapmaktadır.

Fortigate Çözümleri

Fortigate kapsamında farklı ürünler yer almaktadır. Eğer bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız öncelikle bunları bilmeniz ve ihtiyacınıza en uygun olana kadar vermeniz gerekir. Böylece daha iyi çözümlere kısa süre içinde ulaşabilirsiniz;

 1. FortiGate 20C: Küçük işletmeler için detaylı güvenlik seçenekleri sayesinde tam anlamda UTM kontrolü sağlar. Hızlı ve etkili çözümlere sahiptir.
 2. FortiGate 30D: Büyük işletmeler için detaylı güvenlik seçeneklerine sahiptir. Artan dijital tehditlere karşı kapsamlı, hızlı ve etkili çözümler sunar.
 3. FortiGate 30E: Küçük UTM ürünlerinden olup IPS, VPN, Web filtreleme dahil birçok konuda tam UTM kontrolü sağlar. Küçük işletmeler, küçük şubeler, perakende satış yerleri, evler ve ofisler için uygundur.
 4. FortiGate 40C: Küçük işletmeler için ayrıntılı güvenlik seçenekleri sayesinde tam UTM kontrolüne izin verir.
 5. FortiGate 50E: Ortalama 45 kullanıcıya sahip olan küçük işletmeler, küçük şubeler, perakende satış yerleri için bir üründür.
 6. Fortigate 60D: Büyük işletmeler için tam UTM kontrolü sağlayan, ayrıntılı güvenlik seçeneklerine sahip bir üründür.
 7. FortiGate 60E: Fortinet ailesinin bir üyesi olan Fortigate 60E, ortalama 60 kullanıcıya sahip küçük ve orta boyutta firmalar için uygundur.
 8. FortiGate 80C: Küçük ve orta boyuttaki işletmelere, özel güvenlik opsiyonları sayesinde tam UTM kontrolü veriri.
 9. FortiGate 80D: Büyük işlemeler için tam UTM kontrollü sağlar.
 10. FortiGate 80E: Ortalama 80 kullanıcıya sahip, küçük ve orta boyuttaki firmalar için idealdir.

Bunun yanı sıra firmamız farklı ForgiGate ürünlerine yönelik de çözümler sunar. Fortigate-100e lisans yenileme seçeneğine ek olarak,

 1. FortiGate 90D,
 2. FortiGate 90E,
 3. FortiGate 100D,
 4. FortiGate 100E,
 5. FortiGate 100F,
 6. FortiGate 110C,
 7. FortiGate 111C,
 8. FortiGate 200D,
 9. FortiGate 200E,
 10. FortiGate 300C,
 11. FortiGate 300D,
 12. FortiGate 500E,
 13. FortiGate 600C,
 14. FortiGate 600D,
 15. FortiGate 800C,
 16. FortiGate 900D,
 17. FortiGate 1000C,
 18. FortiGate 1200D,
 19. FortiGate 1500D,
 20. FortiGate 2500E ürünlerine yönelik hizmetler de sunmaktadır.

Bunlara ek olarak yine Fortigate ürünleri arasında olan FortiGate 2000E, FortiGate 3000D, FortiGate 3100D, FortiGate 3200D, FortiGate 3400E, FortiGate 3700D, FortiGate 3800D ve FortiGate 3860E seçeneklerine de çözümler sunulur. Bunun için iletişime geçerseniz, satış ve lisans yenileme işlemlerini kısa sürede yaptırabilirsiniz.

Fortigate Ürünleri Kimler Tarafından Kullanılabilir?

Bir firewall olan fortigate ürünleri farklı seçenekler şeklinde sunulur. Ancak bunların hepsi temel olarak DLP, anti-virüs, anti-malware, web filtresi gibi konularda bütün bir UTM kontrolüne imkan tanır. Ürünler farklılaştıkça sunulan çözümler de etkilenir.

İçinde bulunan Fortimail sistemi, gelişmiş kötü amaçlı saldırılara yönelik koruma sağlar. Bu açıdan hassas verileri kaybetmeyi engeller. Fortiweb ise bilinen ve bilinmeyen tüm saldırılara karşı koruma amacına sahiptir.

Tüm bu özellikleri bakımından Fortigate küçük, orta ve büyük boyutlu işletmeler, firmalar tarafından tercih edilebilir. Kullanım yüzü kolay olduğu için zorluk çekmeden yararlanmak mümkündür. Hızlı ağ güvenliği açısından aradığınız çözümleri sunar.

Farklı fonksiyonel opsiyonlarının haricinde, güçlü dirence de sahiptir. Eğer bu çözümlerden yararlanmak istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Ardından sizin için en uygun ürünü tespit edebilir, kısa süre içinde satın alarak kurulumunu yaptırabilirsiniz.

Kurumsal olarak size fortigate ürünleri çözüm önerileri sunan firmamız bunun dışında lisans yenileme de gerçekleştirir. Bu kapsamda contact number üzerinden kısa sürede ürününüzü yenileyerek tekrar kullanmaya başlamanız mümkündür. Bizimle iletişime geçerseniz, konu hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.